Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Od dzisiaj do piatku można głosować na wybrany projekt w Górnikach

Wyróżniony Od dzisiaj do piatku można głosować na wybrany projekt w Górnikach
Zgodnie z harmonogramem od dzisiaj do piątku można głosować na jeden z dwóch projektów zgłoszonych w Górnikach w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego.

Projekty w Górnikach:

  • Modernizacja przestrzeni sportowo-rekreacyjnej przy remizie strażackiej OSP w Bytomiu - Górnikach, budowa piłkochwytów, modernizacja nawierzchni, wyposażenie (Modernizacja terenu poprzez doposażenie istniejącego obiektu w piłkochwyty, poprawę nawierzchni oraz dodatkowe wyposażenie sportowe). Koszt inwestycji - 59 000,00
  • Stworzenie nowoczesnej bazy sanitarnej dla osób korzystających z placu zabaw i obiektu rekreacyjno-sportowego Rodła Górniki na terenie Gminy Bytom (Budowa nowoczesnej bazy sanitarnej ogólnodostępnej dla dzieci opiekunów, uczniów, mieszkańców korzystających z placu zabaw, boiska i obiektów rekreacyjno-sportowych). Koszt inwestycji - 59 000,00

Na wybrany projekt można głosować osobiście w punkcie konsultacyjnym, który mieści się w Gimnazjum nr 15 przy ul. Kościuszki 4 (Osiedle) lub wysyłając elektronicznie zamieszczoną poniżej kartę do głosowania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 07 wrzesień 2015 11:00
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px