Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Święty Mikołaj zawitał do dzieci Mniejszości Niemieckiej w Stolarzowicach

Już w sobotę 5 grudnia do dzieci Mniejszości Niemieckiej w Stolarzowicach zawitał Święty Mikołaj. Tak się złożyło, że Jego wizyta była połączona także z zakończeniem jesiennej edycji projektu "Samstagskurs".

Kiedy dzieci jeszcze brały udział w ostatnich zajęciach prowadzonych przez panią Małgosię usłyszały charakterystyczny dźwięk dzwonka już wiedziały, że nadchodzi do nich Święty Mikołaj. Na sali obok czekali także ich rodzice i rodzeństwo a także zaproszeni goście. Dzieci uroczyście wprowadziły na salę Świętego Mikołaja.

Ponieważ Święty Mikołaj był ciekaw czego dzieci nauczyły się w trakcie trwania "Samstagskurs", razem z panią Małgosią - ich nauczycielką, zaprezentowały specjalnie przygotowany w języku niemieckim program. Po przedstawieniu Święty Mikołaj rozdawał prezenty.

Dziękujemy naszemu Gościowi za wizytę w Stolarzowicach, a pani Małgosi za poprowadzenie z naszymi dziećmi "Samstagskurs", którego kolejną edycję planujemy w Stolarzowicach już wiosną. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy już teraz na wspólne kolędowanie i świętowanie Bożego Narodzenia w czwartek 7 stycznia o godz. 17.00 w restauracji U Mnicha.

Zobacz zdjęcia: http://stolarzowice.info/info/poznaj/photos2/397dfk-stolarzowice/album?albumid=640

Ostatnio zmienianyniedziela, 06 grudzień 2015 21:16
Zaloguj się, by skomentować

Wochenblatt

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej

logo dfk a

tskn

 jugend1

portal logo1

wochenblatt

mittendrin1

logohaus

ifa logo

konsulat

 

oberschlesien logo

bilingua1

Banner 468 x 60 px