Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Zapraszamy na Święto Latawca!

Po raz kolejny będziemy mieli okazję spotkać się na Święcie Latawca. To święto nie tylko dzieci. Także dorosłych, którzy razem z dziećmi chcą puszczać latawce.

 W tym roku świętowanie chcemy "ubogacić" warsztatami latawcowymi. Podobnie jak w ubiegłych latach Święto Latawca odbędzie się na boisku Rodła w Górnikach. Tam też w klubowej szatni odbędą się warsztaty. Poprowadzi je instruktor z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu-Karbiu. Warsztaty rozpoczną się o godz. 13:00 zaś samo Święto Latawca rozpoczniemy o godz. 14:00.

Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktora mogli własnoręcznie wykonać latawiec, a po skończonych zajęciach od razu sprawdzić go "na wietrze". Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie http://stolarzowice.info/warsztaty. Ilość miejsc ograniczona. Termin rejestracji uczestników warsztatów mija w środę 7 września. Po tym terminie zgłoszenie będzie niemożliwe nawet jeśli ilość zgłoszonych uczestników będzie mniejsza od planowanej. Jest to związane z koniecznością zakupu potrzebnych materiałów w zależności od ilości uczestników warsztatów. Warsztaty są całkowicie darmowe. Ich koszt jest pokrywany ze środków Koła Mniejszości Niemieckiej w Stolarzowicach.

Zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy nie wezmą udziału w warsztatach do wzięcia udziału w kolejnym już Święcie Latawca na boisku w Górnikach. Jak i w poprzednich latach na uczestników tego Święta czekają słodkie upominki i niespodzianki.

Warsztaty odbędą się niezależnie od pogody, natomiast w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych puszczanie latawców trzeba będzie przełożyć na inny termin. Od pogody jest oczywiście uzależnione nasze Święto Latawca, ale tym jednak nie ma co martwić się na zapas.

Organizatorami Święta Latawca i Warsztatów latawcowych są:

Patronat medialny: serwis internetowy stolarzowice.info

[ su_social_share]

Zaloguj się, by skomentować

Wochenblatt

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

logo dfk a

tskn

 jugend1

portal logo1

wochenblatt

mittendrin1

logohaus

ifa logo

konsulat

 

oberschlesien logo

bilingua1

Banner 468 x 60 px