Terminarz rozgrywek bytomskiej B-Klasy
Sezon rozgrywkowy 2016/2017 bytomskiej B-Klasy rozpocznie się 27 sierpnia. Znamy terminarz rozgrywek i rywali Rodła Górniki w B-Klasie w nadchodzącym sezonie.
Rodło po bardzo słabym sezonie ponownie zagra w B-Klasie. Swój pierwszy mecz drużyna rozegra na własnym boisku podejmując LKS Naprzód Wieszowa. Mistrza Jesieni poznamy najpóźniej 19/20 listopada kiedy to zostanie rozegrana ostatnia kolejka tej rundy. W rozgrywkach zagrają następujące drużyny:
1 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE |
2 | KS SILESIA II MIECHOWICE |
3 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE |
4 | TSPN "NADZIEJA" BYTOM |
5 | TS TARNOWICZANKA |
6 | LKS TĘCZA ZENDEK |
7 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA |
8 | GKS ROZBARK BYTOM |
9 | LKS ZGODA REPTY |
10 | LKS ISKRA POŁOMIA |
11 | PTS RODŁO GÓRNIKI |
12 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA |
13 | LKS ORZEŁ II MIEDARY |
14 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI |
Rozgrywki w sezonie 2016/2017
Kolejka 1 | |||||
1 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | KS SILESIA II MIECHOWICE | 2016-08-27 | 17:00 | -:- |
2 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-08-28 | 17:00 | -:- |
3 | TS TARNOWICZANKA | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-08-27 | 17:00 | -:- |
4 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | GKS ROZBARK BYTOM | 2016-08-28 | 17:00 | -:- |
5 | LKS ZGODA REPTY | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-08-28 | 17:00 | -:- |
6 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-08-28 | 17:00 | -:- |
7 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-08-27 | 17:00 | -:- |
Kolejka 2 | |||||
8 | KS SILESIA II MIECHOWICE | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-09-04 | 11:00 | -:- |
9 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ORZEŁ II MIEDARY | 2016-09-03 | 17:00 | -:- |
10 | LKS ISKRA POŁOMIA | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-09-04 | 11:00 | -:- |
11 | GKS ROZBARK BYTOM | LKS ZGODA REPTY | 2016-09-03 | 17:00 | -:- |
12 | LKS TĘCZA ZENDEK | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2016-09-03 | 17:00 | -:- |
13 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | TS TARNOWICZANKA | 2016-09-04 | 17:00 | -:- |
14 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-09-03 | 17:00 | -:- |
Kolejka 3 | |||||
15 | KS SILESIA II MIECHOWICE | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-09-11 | 11:00 | -:- |
16 | TS TARNOWICZANKA | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-09-10 | 16:30 | -:- |
17 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-09-11 | 15:30 | -:- |
18 | LKS ZGODA REPTY | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-09-11 | 16:30 | -:- |
19 | PTS RODŁO GÓRNIKI | GKS ROZBARK BYTOM | 2016-09-11 | 16:30 | -:- |
20 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-09-10 | 16:30 | -:- |
21 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-09-10 | 16:30 | -:- |
Kolejka 4 | |||||
22 | KS SILESIA II MIECHOWICE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-09-18 | 11:00 | -:- |
23 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-09-18 | 11:00 | -:- |
24 | GKS ROZBARK BYTOM | LKS ORZEŁ II MIEDARY | 2016-09-17 | 16:30 | -:- |
25 | LKS TĘCZA ZENDEK | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-09-17 | 16:30 | -:- |
26 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS ZGODA REPTY | 2016-09-18 | 16:30 | -:- |
27 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2016-09-17 | 16:30 | -:- |
28 | TS TARNOWICZANKA | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-09-17 | 16:30 | -:- |
Kolejka 5 | |||||
29 | TS TARNOWICZANKA | KS SILESIA II MIECHOWICE | 2016-09-24 | 16:00 | -:- |
30 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-09-25 | 16:00 | -:- |
31 | LKS ZGODA REPTY | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-09-25 | 16:00 | -:- |
32 | PTS RODŁO GÓRNIKI | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-09-25 | 16:00 | -:- |
33 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-09-24 | 16:00 | -:- |
34 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | GKS ROZBARK BYTOM | 2016-09-24 | 16:00 | -:- |
35 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-09-24 | 16:00 | -:- |
Kolejka 6 | |||||
36 | KS SILESIA II MIECHOWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-10-02 | 11:00 | -:- |
37 | GKS ROZBARK BYTOM | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-10-01 | 15:30 | -:- |
38 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-10-01 | 15:30 | -:- |
39 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS ORZEŁ II MIEDARY | 2016-10-02 | 15:30 | -:- |
40 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-10-01 | 15:30 | -:- |
41 | LKS ZGODA REPTY | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-10-02 | 15:30 | -:- |
42 | TS TARNOWICZANKA | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2016-10-01 | 15:30 | -:- |
Kolejka 7 | |||||
43 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | KS SILESIA II MIECHOWICE | 2016-10-09 | 15:00 | -:- |
44 | LKS ZGODA REPTY | TS TARNOWICZANKA | 2016-10-09 | 15:00 | -:- |
45 | PTS RODŁO GÓRNIKI | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-10-09 | 15:00 | -:- |
46 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-10-08 | 15:00 | -:- |
47 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-10-08 | 15:00 | -:- |
48 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-10-08 | 15:00 | -:- |
49 | LKS ISKRA POŁOMIA | GKS ROZBARK BYTOM | 2016-10-09 | 11:00 | -:- |
Kolejka 8 | |||||
50 | KS SILESIA II MIECHOWICE | GKS ROZBARK BYTOM | 2016-10-16 | 11:00 | -:- |
51 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-10-15 | 15:00 | -:- |
52 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-10-16 | 15:00 | -:- |
53 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-10-15 | 15:00 | -:- |
54 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-10-15 | 15:00 | -:- |
55 | TS TARNOWICZANKA | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-10-15 | 15:00 | -:- |
56 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | LKS ZGODA REPTY | 2016-10-16 | 15:00 | -:- |
Kolejka 9 | |||||
57 | LKS ZGODA REPTY | KS SILESIA II MIECHOWICE | 2016-10-23 | 15:00 | -:- |
58 | PTS RODŁO GÓRNIKI | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2016-10-23 | 15:00 | -:- |
59 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | TS TARNOWICZANKA | 2016-10-22 | 15:00 | -:- |
60 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-10-22 | 15:00 | -:- |
61 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-10-22 | 15:00 | -:- |
62 | LKS ISKRA POŁOMIA | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-10-23 | 11:00 | -:- |
63 | GKS ROZBARK BYTOM | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-10-22 | 15:00 | -:- |
Kolejka 10 | |||||
64 | KS SILESIA II MIECHOWICE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-10-30 | 11:00 | -:- |
65 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | GKS ROZBARK BYTOM | 2016-10-30 | 14:00 | -:- |
66 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-10-29 | 14:00 | -:- |
67 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-10-29 | 14:00 | -:- |
68 | TS TARNOWICZANKA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-10-29 | 14:00 | -:- |
69 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | LKS ORZEŁ II MIEDARY | 2016-10-30 | 14:00 | -:- |
70 | LKS ZGODA REPTY | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-10-30 | 14:00 | -:- |
Kolejka 11 | |||||
71 | PTS RODŁO GÓRNIKI | KS SILESIA II MIECHOWICE | 2016-11-06 | 13:00 | -:- |
72 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | LKS ZGODA REPTY | 2016-11-05 | 13:00 | -:- |
73 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2016-11-05 | 13:00 | -:- |
74 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | TS TARNOWICZANKA | 2016-11-05 | 13:00 | -:- |
75 | LKS ISKRA POŁOMIA | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-11-06 | 11:00 | -:- |
76 | GKS ROZBARK BYTOM | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-11-05 | 13:00 | -:- |
77 | LKS TĘCZA ZENDEK | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-11-05 | 13:00 | -:- |
Kolejka 12 | |||||
78 | KS SILESIA II MIECHOWICE | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-11-13 | 11:00 | -:- |
79 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-11-12 | 13:00 | -:- |
80 | GKS ROZBARK BYTOM | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-11-12 | 13:00 | -:- |
81 | TS TARNOWICZANKA | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-11-12 | 13:00 | -:- |
82 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-11-13 | 13:00 | -:- |
83 | LKS ZGODA REPTY | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-11-13 | 13:00 | -:- |
84 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS ORZEŁ II MIEDARY | 2016-11-13 | 13:00 | -:- |
Kolejka 13 | |||||
85 | LKS ORZEŁ II MIEDARY | KS SILESIA II MIECHOWICE | 2016-11-19 | 13:00 | -:- |
86 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-11-19 | 13:00 | -:- |
87 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ZGODA REPTY | 2016-11-19 | 13:00 | -:- |
88 | LKS ISKRA POŁOMIA | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2016-11-20 | 11:00 | -:- |
89 | GKS ROZBARK BYTOM | TS TARNOWICZANKA | 2016-11-19 | 13:00 | -:- |
90 | LKS TĘCZA ZENDEK | TSPN "NADZIEJA" BYTOM | 2016-11-19 | 13:00 | -:- |
91 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-11-20 | 13:00 | -:- |
Zaloguj się, by skomentować