Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego w Stolarzowicach

Już w najbliższy poniedziałek 8 lipca w Szkole Podstawowej nr 43 w Stolarzowicach rozpoczyna się Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego.

Przez osiem kolejnych poniedziałków aż do 26 sierpnia zawodnicy będą walczyć o punkty. O godz. 16:45 losowanie, zaś gry turniejowe rozpoczną się o godz. 17:00. Do dyspozycji zawodników będzie osiem stołów pingpongowych. Zwycięzca zawodów dnia zdobywa 30 punktów, każdy kolejny o jeden punkt mniej. Do klasyfikacji końcowej liczy się sześć wyników.

Zawody sędziują sami zawodnicy grający przy stole pingpongowym. Wpisowe – 5zł, w całości przeznaczone na nagrody. Udział zawodnika w turnieju jest jednoznaczny z tym, że startuje na własną odpowiedzialność – organizator nie ubezpiecza zawodników. Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami. Wejście na halę tylko w obuwiu zmiennym. Organizator przewiduje symboliczne nagrody dla najlepszych. Spraw sporne rozstrzyga organizator!

Adres: Stolarzowice ul. Suchogórska 98

Kontakt: Zygfryd 697598173

WAKACYJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Cel imprezy: Popularyzacja tenisa stołowego jako formy aktywnego spędzania czasu
Obowiązuje formuła otwarta dla kobiet .
Mężczyźni - tylko amatorzy.

Terminy: poniedziałki 08 – 15 – 22 - 29 lipca
poniedziałki 05 – 12 – 19 - 26 sierpnia.

Losowanie godz.16:45. Gry turniejowe od godz. 17:00.

Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px