Log in

Polska - Słowacja we Wrocławiu

Wyróżniony Polska - Słowacja we Wrocławiu Polska - Słowacja we Wrocławiu
W piątek miałem przyjemność oglądania na żywo debiutu Adama Nawałki w meczu Polska - Słowacja. Mecz ten odbył się we Wrocławiu. Ze Stolarzowic wyruszyłem o 16:45 z czterogodzinnym zapasem czasowym.

Niestety niespodzianki zaczęły się już na trasie, na autostradzie A4 pierwszy wypadek w okolicach Brzegu, następnie kolejną przerwą w trasie był godzinny korek na bramkach. Kolejna niespodzianka to zjazd z A4 na Stadion Miejski i półgodzinny korek do stadionu. Na sektor wszedłem równo z rozpoczęciem meczu, już na sam widok wejścia przeszły mnie ciarki. Gdy usiadłem, dopiero wtedy poczułem tą nieziemską adrenalinę, gdy cały stadion, czyli 40 tysięcy ludzi, zaczęło śpiewać: "Polska biało czerwoni!!!". Jednak po 45 minutach gry, stadion zmienił charakter pozytywny na negatywny, gdyż Polska przygrywała ze Słowacją 0:2. Do końca spotkania wynik się nie zmienił, nasi zawodnicy zeszli do szatni wygwizdani przez kibiców. W drodze powrotnej, przy stadionie ruchem kierowała policja, więc korków aż takich nie było. Przy wjeździe na A4 ruch był normalny i tak do samych Stolarów! Piękne przeżycie i polecam takie wydarzenie każdemu, kto to czyta!

Ostatnio zmienianyniedziela, 17 listopad 2013 19:19