Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

30 lat po wyborach

  • Napisane przez Henryk Książek
  • Dział: Różne
Mija 30 lat od pamiętnych wyborów wyborów kontraktowych do Parlamentu PRL. 4 czerwca 1989 roku, gremialnie opowiedzieliśmy się przeciw rządom komunistów w naszym kraju.

Dzisiaj MY, wszyscy mieszkańcy Bytomia, możemy być dumni, że dzięki również naszej postawie w dniu tych wyborów, Polska odzyskała wolność i suwerenność. Spełniliśmy marzenia naszych ojców. Otworzyliśmy młodym ludziom drzwi do rozwoju i normalnego życia. Poczuliśmy się wreszcie u siebie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bytomia, młodych i tych nieco starszych, do wspólnej zabawy i świętowania 30. rocznicy odzyskania wolności.

Społeczny Komitet Organizacyjny
Święta Wolności w Bytomiu
Henryk Książek

W ramach obchodów 30 lat wolności jedną z organizowanych imprez będzie mecz piłkarski Rodła Górniki i Tempa Stolarzowice, który odbędzie się 5 czerwca godz.18.oo na boisku Tempo Stolarzowice.

Więcej w tej kategorii: « III Światowy Zjazd Bytomian
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px