Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Uroczystość 50 Rocznicy Komunii Świętej

Wyróżniony Uroczystość 50 Rocznicy Komunii Świętej
W dzisiejszą niedzielę 31 maja przeżywaliśmy w naszej Parafii Uroczystość 50 Rocznicy I Komunii Świętej. Na Mszę Świętą przybyli Złoci Jubilaci, wielu nawet z zagranicy, którzy w 1965 roku przystąpili w naszym kościele do I Komunii Św.

Uroczyste obchody 50 Rocznicy Komunii Świętej w naszej Parafii posiadają już długoletnią tradycję. Zapoczątkowana została w 1992 roku przez Księdza Proboszcza. Ta Uroczystość to przede wszystkim okazja do dziękczynienia Bogu za dar Eucharystii ale także wspaniała okazja do spotkania przyjaciół ze szkolnej ławki, czasem niewidzianych od dzieciństwa.

Dzisiejszej Mszy Św. jubileuszowej przewodniczył ks. dr Bernard Jurczyk, proboszcz w  par. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku, który do I Komunii św. przystąpił w naszym kościele parafialnym. Po Mszy św. Jubilaci udali się na parafialny cmentarz by tam pomodlić się w intencji zmarłych już koleżanek i kolegów a także swoich bliskich.

Spotkaniu w salce parafialnej towarzyszyły oczywiście wspomnienia i oglądanie starych fotografii ze szkolnych lat. Po południu Jubilaci wzięli udział w Nabożeństwie majowym na zakończenie którego otrzymali pamiątkowe jubileuszowe świece.

{djmedia 41}

Kontakt w sprawie zdjęć: Kliknij tutaj.

Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px