Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Sprzęt do ratowania życia

Wyróżniony Sprzęt do ratowania życia
Nowy sprzęt dla OSP Górniki. Dnia 26 lipca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej Górze miało miejsce oficjalne przekazanie sprzętu do ratowania życia dla wszystkich trzech jednostek z naszego miasta. W skład sprzętu przekazanego każdej  OSP weszły defibrylatory AED, torby PSP R1, szyny Kramera i deski ortopedyczne. Cały sprzęt został sfinansowany w 99% ze środków  Ministerstwa Sprawiedliwości a symboliczny 1% dołożyła Gmina Bytom. Dzięki pozyskaniu nowego sprzętu wzrosną możliwości naszej jednostki w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego. Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do pozyskania nowego sprzętu. 
Ostatnio zmienianyniedziela, 02 wrzesień 2018 10:56
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px