Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Wybierz Superstrażaka i Superjednostkę województwa śląskiego - OSP Górniki w czołówce

Ruszył drugi etap plebiscytu Superstrażak i Superjednostka Województwa Śląskiego 2015. Wybieramy najlepszego strażaka ochotnika w województwie, najlepszą jednostkę OSP, oraz najlepszego strażaka zawodowego (PSP) i najlepszą jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w województwie śląskim.

W pierwszym etapie najlepszą jednostką OSP w aglomeracji katowickiej wybraną przez internautów została Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach, a najlepszym strażakiem ochotnikiem wybrany został Adam Bryniczka z OSP Górniki.

Do 30 listopada można głosować w tym plebiscycie na naszych: OSP Górniki i druha Adama Bryniczkę. Polecamy również zawodowców, czyli Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu i kapitana Tomasza Rutkowskiego z KM PSP Bytom. Linki do stron na których można oddać swój głos poniżej:

Zapraszamy do głosowania!

 

Uwaga! Organizatorem plebiscytu dla użytkowników serwisu www.naszemiasto.pl jest przez Polska Press Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska 45. Plebiscyt organizowany jest przez Oddział Śląsk.

Ostatnio zmienianypiątek, 20 listopad 2015 10:51
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px