Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Konkurs plastyczny o tematyce pożarniczej - sukces naszych przedszkolaków

Foto: Hubert Klimek Foto: Hubert Klimek
W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu odbył się XXXVII Turniej wiedzy pożarniczej, któremu towarzyszył konkurs plastyczny zorganizowany dla przedszkoli i szkół specjalnych.

W konkursie plastycznym wzięło udział także Przedszkole nr 54 z Osiedla. Jury wysoko oceniło prace naszych przedszkolaków. Możemy się pochwalić I miejscem zdobytym przez Samuela Mikulskiego z Grupy Motylków. Wyróżniono także pracę Pawła Hatlapy również z Grupy Motylków. Laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej w tej kategorii: « Śniadanie Wielkanocne w Przedszkolu
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px