Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

February 2013

Trasy
Redakcja
2505

Rowerem do Segietu

W jednej z poprzednich wersji naszego serwisu była dostępna funkcja tras, czyli możliwość prezentacji wycieczek po naszej okolicy zapisanych choćby na naszym telefonie korzystając z jego funkcji GPS. ... read more..

Publikacje
Redakcja
3154

Nowa publikacja Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej o Tragedii Górnośląskiej

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej "Haus" zaprasza do zapoznania się z dwujęzycznym wydawnictwem, które jest zbiorem referatów wygłoszonych podczas konferencji popularnonaukowej pt.: „Tragedia Górnoślą... read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
4165

Statut - Satzung

Statut Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego ... read more..

OSP
Adam Bryniczka
2254

Nasza młodzież wzięła udział w Manewrach Ratowniczych

19 lutego w  IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Reja w Zabrzu - Rokitnicy odbyły się I Młodzieżowe Manewry Ratownicze "STREFA". Impreza została zorganizowana przez grupę PCK z Zabrza. read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
2438

My Górnoślązacy z Benedyktem XVI

Szanowni Państwo, 28 lutego 2013 "nasz" papież zrezygnuje ze swojego urzędu. Bardzo dużo na ten temat mogliśmy przeczytać w mediach. Jak możecie Państwo okazać "naszemu" papieżowi solidarność, można p... read more..

Serwis
Redakcja
4413

Na Walentynki wspomnień czar - stara ślubna fotografia

Walentynki to dobra okazja do pokazania starych fotografii ślubnych. Wielu z nas mieszkańców Górnik i Stolarzowic jest "owocem miłości" tych dwojga. ... read more..

Patronat medialny
Redakcja
5673

X Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 2013

W pierwszy marcowy weekend – 2 i 3 marca - w hali „Na Skarpie” odbędzie się jubileuszowy X Międzynarodowy Festiwal Plastikowych Modeli Redukcyjnych. Organizatorami festiwalu są Młodzieżowy Dom Kultury... read more..

Kuchnia
Marek Smyczek
7214

Wegetariańskie kotleciki

Poleca moja żona Agnieszka: Danie szybkie, tanie i bardzo smaczne, a mężczyźni pełni wigoru. Składniki: ... read more..

Serwis
Redakcja
15245

Zasady Patronatu Medialnego

Społecznościowy Portal stolarzowice.info jest platformą informacyjną, której celem jest przede wszystkim promocja Stolarzowic, Górnik, Bytomia i regionu bytomskiego. Pełni również rolę medium informuj... read more..

1945
Joachim Makowski
7940

Masakra w Miechowicach: rekonstrukcja zbrodni

Masakra, jakiej dopuścili się w dniach 25-28 stycznia 1945 r. w Miechowicach żołnierze Armii Czerwonej, to jeden z tragiczniejszych epizodów towarzyszących zajęciu górnośląskiego okręgu przemysłowego ... read more..

OSP
Adam Bryniczka
2181

Zapraszamy na zebranie sprawozdawcze w OSP Górniki

Dnia 02.03.2013 w naszej remizie odbędzie się Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2012. ... read more..

Serwis
Joachim Makowski
3539

Na Ratunek 2013 - zintegrowane ćwiczenia ratownicze w Stolarzowicach

Ćwiczenia służb ratowniczych nie są niczym nowym, jednak to co dzisiaj działo się w Stolarzowicach było zorganizowane po raz pierwszy. Kto skorzystał z zaproszenia strażaków i przyszedł na Plac Witkie... read more..

Serwis
Redakcja
4021

Jak dodać ogłoszenie w naszym serwisie

Serwis stolarzowice.info zawiera również dział ogłoszeniowy. Aby dodać ogłoszenie wystarczy wypełnić prosty formularz. Zajmuje to kilka minut, nie sprawia żadnych problemów, a może przynieść wymierne ... read more..

OSP
Piotr Malecha
2136

Na ratunek 2013 - przyjdźcie koniecznie to zobaczyć!

Drodzy Mieszkańcy Stolarzowic i Górnik. Już w najbliższą sobotę 9 lutego o godz. 11:00 na Placu Witkiewicza odbędą się ćwiczenia "Na Ratunek 2013" zorganizowane przez OSP Stolarzowice oraz Grupę Ratow... read more..

Serwis
Redakcja
5079

Dla Autorów, czyli jak napisać artykuł w serwisie

Jest wiele informacji, które mogą być opublikowane w serwisie przez Autorów związanych z działającymi u nas organizacjami społecznymi, sportowymi, placówkami edukacyjnymi czy grupami parafialnymi. Z p... read more..

Stolarzowice
Joachim Makowski
3757

Stillersfeld Stollarzowitz West - kolejna mapa w naszych zbiorach

Nasze zbiory powiekszyły się o kolejną mapę. Tym razem jest to mapa katastralna opisująca prawa własności działek gruntu. Pokazuje zachodnią część Stolarzowic od kościoła w stronę Helenki. ... read more..

Wyników 1 - 16 z 16
Banner 468 x 60 px