Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Kupno działki w Górnikach lub Stolarzowicach

  • Marcin Nowak
  • Marcin Nowak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #921 przez Marcin Nowak
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Kłaniam się, witam na forum. Sąsiad z Szombierek. Oto mój pierwszy post i niestety już interesowny :)
Marzę o budowie domku, małego, przytulnego, najlepiej blisko lasu, zalesienia lub pustej przestrzeni. Choćby drobnej. Niedawno jeździłem na rowerze po Górnikach, Reptach i Stolarzowicach i bardzo mi się spodobały te tereny. Poszukuję działki rolno-budowlanej albo budowlanej, małej, gdyż tylko na taką mnie stać. To może być wręcz kilka arów. O dziwo na serwisach www ogłoszeniowych takich ofert z Waszych dzielnic jest dosłownie kilka na krzyż. Dwie, trzy. koniec. A na google maps widzę pełno wolnych działek i terenów. W Górnikach przy sklepie nawet powiesiłem karteczke, ale nie wiem czy to dobry wybór. Jeśli ktoś z Was ma taką wiedzę- będę wdzięczny za info - 608870975

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #922 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Witam Szombierki! Niestety działki to nie moja działka :) więc nie pomogę. Może jeszcze się odezwie ktoś zorientowany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #923 przez priv20
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
W okolicy Tęczowej budują się domki, byłeś tam?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Banner 468 x 60 px