Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Na Ratunek 2013-zintegrowane ćwiczenia ratownicze

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #264 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Dzisiaj strażacy i ratownicy medyczni pokazali na ćwiczeniach pełen profesjonalizm. Jestem pod wrażeniem. Jako "Foto" byłem bardzo blisko i widziałem na pewno wiele więcej niż widzowie, ale myślę, że każdy kto przyszedł miał na co popatrzeć. Jedno dość istotne moim zdaniem pytanie od widza: "Wszystko było super, ale dlaczego tak wolno, przecież ci strażacy w ogóle się nie spieszyli". Tej osobie wstępnie na to pytanie odpowiedziałem, ale myślę, że i tutaj ktoś ze speców odpowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Adam Bryniczka
  • Adam Bryniczka Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #265 przez Adam Bryniczka
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ćwiczenia były zorganizowane super i dzięki kolegą z OSP Stolarzowice za zaproszenie.W odpowiedzi na pytanie widza:,, ... dlaczego tak wolno, przecież ci strażacy w ogóle się nie spieszyli" w rzeczywistości wszystko wygląda troszkę szybciej ale nie na tym to polega. Zgodnie z zasadą zrób to wolniej raz a do porządku. W ratownictwie jest zasada że najważniejsze jest życie ratownika bo jak jemu się coś stanie to nie pomoże nikomu a sam zostanie poszkodowanym. Z mojego punktu widzenia jako uczestnika tej akcji wszystko wyszło na piątkę i wielkie brawa dla pozorantów którzy udawali naprawdę realistycznie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Banner 468 x 60 px