Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Targi pracy w Bytomiu

Wyróżniony Targi pracy w Bytomiu
Ponad 80 wystawców przedstawi swoje oferty zatrudnienia podczas Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu. Zaplanowane na 22 kwietnia wydarzenie rozpocznie się o 10.00 w CH Agora.

Targi pracy skupiające wystawców różnych branż są propozycją nie tylko dla bezrobotnych szukających zatrudnienia, ale też dla absolwentów i studentów, którzy mogą zapoznać się m. in. z ofertą biura karier i panującym na rynku pracy trendami.

Na zainteresowanych czekać będą stoiska przygotowane zarówno przez przedsiębiorców, jak i śląskie urzędy pracy, agencje zatrudnienia oraz jednostki szkoleniowe – mówi Iwona Szczudło, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu.

Tego dnia, obok stanowisk z ofertami pracy, czekać będą specjaliści, którzy opowiedzą jak założyć własną firmę, pozyskać środki na jej prowadzenie oraz jakie projekty związane z aktywizacją zawodową są aktualnie realizowane. Podobnie jak w latach ubiegłych osoby szukające pracy będą mogły porozmawiać z pracodawcami, poznać ich oczekiwania i zostawić swoje CV.

Warto dodać, że targi, które co roku odwiedza kilka tysięcy zainteresowanych, skierowane jest też do pracodawców planujących zatrudnienie nowych pracowników. Co ciekawe, udział w wydarzeniu to dobra okazja, by dowiedzieć się więcej o trendach panujących na rynku zatrudnienia.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy PUP:

  • 32 281 70 19,
  • 32 281 33 07 wew. 234, 250
  • lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px