Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

W niedzielę 8 Bytomski Półmaraton - będą utrudnienia w ruchu

W niedzielę 18 września odbędzie się w Miechowicach 8 Bytomski Półmaraton. W związku z organizacją zawodów, kierowców i pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej czekają utrudnienia.

Tegoroczna trasa biegu, podobnie jak w roku ubiegłym, prowadzona będzie ulicami: start - parking przy Centrum Handlowym „Plejada”  - Elektrownia - Racjonalizatorów - Francuska - Nickla - Relaksowa - Nickla - Felińskiego - Stolarzowicka (odcinek leśny) - Nowa - Gruntowa - Opolska - Wolnego - Andersa - Hutnicza - droga serwisowa do ronda przy CH „Plejada”  - parking CH „Plejada” - meta. Bieg prowadzony będzie powyższą trasą dwukrotnie, w związku z czym ruch kołowy na trasie biegu zostanie wstrzymany.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że z uwagi na organizację biegu pn. „8. Półmaraton Bytomski” w Bytomiu-Miechowicach, w dniu 18 września (niedziela) od godz. 10:45 do godz. 14:00 linie autobusowe nr: 14, 20, 57, 92, 132, 169, 183, 623, 750 i 850 będą kursowały w dzielnicy Miechowice po trasach objazdowych.

Dla wyjeżdżających ze Stolarzowic w kierunku Miechowic przez las ul. Stolarzowicka będzie zamknięta na czas trwania zawodów.

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 wrzesień 2016 12:47
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px