Log in

Czekamy na rewanż ...

Przypadek ??? A może nie ??? Błędy sędziego ??? To na pewno szkoda gadać ... A oto krótka relacja :

Mecz zaczął się od samego początku bardzo szybki i dynamiczny !!! Wiele akcji z obydwóch stron !!! Od początku przeważało Rodło i po kontrze zostało skarcone przez gospodarzy. Faul na graczu Tempa przez Michała Stolarczyka bez litośnie wykorzystał Patryk Kubacki po błędzie naszego bramkarza, który nie wyłapał piłki ... Rodło zaczęło atakować i po rzucie rożnym miało sytuację ale narazili się na kontrę ... po szybkim wyprowadzeniu piłki strzał zatrzymał się na słupku !!! piłka się odbiła i wylądowała na 11 metrze i nagle strzał zablokowany ale nie fortunnie i po chwili mamy dobitkę z 2 metrów Krzysztofa Wilka... Mamy 2-0... I takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania ...

Po przerwie mieliśmy odpowiedź gości piłka została przechwycona przez Mateusza Sobottę piłka została podana do Tyberiusza Lesiaka który podał piłkę do Kapitana zespołu Marcina Osmańczyk który zagrał piłkę do Arka Kruczki. Mamy dośrodkowanie i rykoszet po którym piłka ląduje w siatce !!! i mamy kontakt !!! Reszta meczu akcja za akcję. I nagle 54 minuta mamy rzut rożny piłka po wybiciu ląduje pod nogami Osmana ( Marcin Osmańczyk) który zostaje podcięty od tyłu przez Krzysztofa Wilka !!! Zawodnik leży i zwija się z bólu !!!

Jest potrzebna zmiana Na boisko wchodzi jego brat Misiek ( Michał Osmańczyk) przejmując jednocześnie obowiązki kapitana zespołu . Reszta meczu byłą mniej emocjonująca Rodło miało szanse na remis ale strzał Arka obronił Daniel Czodrowski.

Zapraszamy na następne mecze naszych drużyn !!!

Po spotkaniu okazało się że Marcin Osmańczyk zerwał mięsień trójgłowy ... Życzymy zdrowia !!!

Zobacz zdjęcia z meczu: Galeria

Ostatnio zmienianysobota, 07 wrzesień 2013 14:51