Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Czym skorupka za młodu...

  • Napisane przez Piotr Malecha
  • Dział: OSP
Wyróżniony Czym skorupka za młodu...
21 kwietnia Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Stolarzowice w składzie Piotr Gruszka, Mateusz Kostyra, Katarzyna Szeląg, Jakub Maseli, Krzysztof Maseli, uczestniczyła gościnnie w Rejonowych Mistrzostwach PCK które odbyły się w Zabrzu.

pck 2Młodzi adepci pożarnictwa uczestniczyli po raz pierwszy w zawodach z ratownictwa medycznego udowadniając, że nie tylko umieją gasić pożary ale wiedzą jak pomóc osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych i losowych. Nasi młodzi strażacy spisali się bardzo dobrze, a uzyskane punkty pozwoliły by zająć 3 miejsce na zawodach. Niestety regulamin nie zezwalał klasyfikować w mistrzostwach drużyn z poza miasta Zabrza. Choć nie zajęli miejsca na pudle to radość i satysfakcja była ogromna bo za sobą zostawili wiele drużyn które od lat biorą udział w zawodach.

Kapitanami drużyny byli Piotr Strzelecki i Rafał Szeląg, którzy przygotowali drużynę do zawodów oraz pck 3opiekunowie Daria, Marek i Sławek, którzy są naszymi strażakami i wolontariuszami PCK.

Ostatnio zmienianysobota, 02 czerwiec 2012 22:36
Więcej w tej kategorii: « Pali się ! Ku przestrodze »
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px