Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Przedszkolacy poznają historię drogi do wolności naszego państwa

10 listopada, tuż przed obchodami Święta Niepodległości w całym kraju, przedszkolaki z naszego przedszkola poznały historię drogi do wolności naszego państwa.

Tematy historyczne i narodowe nie jest łatwo przekazać takim maluchom, ale w naszym przedszkolu takich tematów nie unikamy. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych.

"Dzisiaj wielka jest rocznica 11 Listopada. Tym, co padli za Ojczyznę Hołd wdzięczności Polska składa. I my przedszkolacy o tym pamiętamy i dlatego dzisiaj tu się spotykamy"

Dzieci z grupy "Pracowite pszczółki" tego dnia do przedszkola przyszły ubrane na galowo. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Czcząc pamięć tamtych dni wszystkie przedszkolaki i panie zaśpiewały Hymn Polski. Po zakończeniu części artystycznej dzieci wraz z personelem przedszkola śpiewały piosenki patriotyczne.

Serdecznie dziękujemy pani Indze Tymann i przedszkolakom z grupy "Pracowite pszczółki" za przygotowanie tak trudnej uroczystości.

Ostatnio zmienianyśroda, 11 listopad 2015 09:03
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px