Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

W Przedszkolu nr 54 odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu nr 54 Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu nr 54
17 października w Przedszkolu Miejskim nr 54 w Stolarzowicach-Osiedlu odbyła się uroczystość "Pasowanie na przedszkolaka" połączona ze świętem pieczonego ziemniaka.

W pierwszej części uroczystości odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka" w grupie "Słoneczek", gdzie maluszki wierszykami i piosenkami dowiodły, że już są pasowanie1prawdziwymi przedszkolakami a pani dyrektor po przyrzeczeniu w obecności rodziców zaczarowanym ołówkiem mianowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości dzieci otrzymały dyplom.

W tym samym czasie w drugiej sali "Pracowite pszczółki" i "Motylki" swym programem artystycznym dowiodły, że są prawdziwymi przedszkolakami - starszakami. Po występach starszaki złożyły uroczyste przyrzeczenie, że będą wzorowymi przedszkolakami, dobrymi kolegami oraz swym zachowaniem będą sprawiać rodzicom i nauczycielom radość. Następnie pani dyrektor przyjęła od dzieci ślubowanie, po czym magicznym ołówkiem pasowała każde dziecko przyjmując w poczet przedszkolaka- starszaka naszego przedszkola.

W drugiej części naszego spotkania nastąpił poczęstunek przygotowany przez naszych kochanych rodziców. Były pyszne ciasta, torty, babeczki oraz wspaniałe sałatki z ziemniaka w roli głównej, gdzie po DSC00070adegustacji nastąpiło losowanie najpyszniejszej sałatki. I tak I miejsce zdobył Filip Wolski, II miejsce Maja Wuwer i III miejsce Aleks i Szymon Ryńscy. Ale to nie wszystko, gdyż dzisiaj odbył się również konkurs na warzywoludka. Nie mogliśmy wyjść z podziwu dla wspaniałych pomysłów dzieci i rodziców. Rodzice mieli okazję ocenić prace i po wielkich trudach wybrali trzy najlepsze. I tak I miejsce zajął Michał Susek, II miejsce Magdalena Skrzypulec, III miejsce Maciej Sylwanowicz. Nasza uroczystość zakończyła się w ogrodzie na różnych konkursach i zawodach, w których uczesniczyły dzieci i rodzice.

Wszystkim rodzicom i personelowi serdecznie dziękujemy za super zaangażowanie i zorganizowanie pięknej uroczystości. DZIĘKUJEMY!!!.

Ostatnio zmienianyniedziela, 18 październik 2015 18:20
Zaloguj się, by skomentować
Banner 468 x 60 px