Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

DFK: Pierwsze zebranie nowego Zarządu

W ubiegły piątek w siedzibie Koła Mniejszości Niemieckiej w Stolarzowicach odbyło zebranie nowo wybranego Zarządu Koła. Obecni byli wszyscy członkowie. Spośród nich wybrano dwóch wice-przewodniczących. Zostali nimi pani Wielfriede Wrobel i pan Jan Golla.

Ustalono również harmonogram zebrań Zarządu. Będzie to każda trzecia środa miesiąca, a zebrania jak zwykle odbywać się będą w siedzibie Koła w Stolarzowicach przy ulicy Suchogórskiej 126. Określono wstępny plan działania na najbliższą czteroletniąlogonaspis kadencję. Głównym celem  będzie prowadzenie takich działań, które doprowadzą do odzyskania tych członków Mniejszości Niemieckiej, którzy z różnych przyczyn przestali opłacać składki. Nowy Zarząd pragnie swoimi działaniami zachęcić wszystkich członków DFK do aktywniejszego uczestnictwa w życiu lokalnym. Mają temu służyć różnego rodzaju imprezy społeczno-kulturalne. Chce także uaktywnić działania młodzieży Niemieckiej na terenie Stolarzowic i Górnik. Zwrócono również uwagę na informowanie członków DFK i mieszkańców o wszystkich działaniach Koła w Stolarzowicach poprzez wykorzystanie mediów elektronicznych. Chodzi przede wszystkim o przekazywanie informacji za pośrednictwem serwisu internetowego stolarzowice.info

 


 

Ostatnio zmienianysobota, 14 kwiecień 2012 19:29
Zaloguj się, by skomentować

Wochenblatt

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej

logo dfk a

tskn

 jugend1

portal logo1

wochenblatt

mittendrin1

logohaus

ifa logo

konsulat

 

oberschlesien logo

bilingua1

Banner 468 x 60 px