Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Pielgrzymka Mniejszości już w niedzielę

Pielgrzymka Mniejszości to wyjątkowe spotkanie Niemców na Górze Św. Anny. W niedzielę o 8:30 wyjeżdża autobus ze Stolarzowic z Placu Witkiewicza na Górę Św. Anny.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 modlitwą za młode pokolenie. O godz. 11.00 sprawowana będzie uroczysta Msza św., pod przewodnictwem Biskupa Opolskiego Andrzeja Czai. Po Mszy św. o godz. 13.00 pielgrzymi zaproszeni są na program kulturalny przy Domu Pielgrzyma. Spotkanie zakończy się o godz. 14.30 nabożeństwem ku czci św. Anny w Bazylice.

Prosimy osoby które zapisały się na ten wyjazd o punktualne przybycie na miejsce odjazdu. Autobus zatrzyma się jeszcze na Placu Jana. Zostało kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych prosimy o niezwłoczny kontakt. Koszt wyjazdu to 15 zł. płatne w autobusie, ale wymagane jest zgłoszenie najpóźniej do piątku godz. 18.00.  Pielgrzymka Mniejszości to wyjątkowe spotkanie Niemców na Górze Św. Anny. Zapraszamy także do indywidualnego wyjazdu własnym transportem.

Szczegóły Pielgrzymki i programu kulturalnego na plakatach::

PLAKATKinder2016Pielgrzymka Mniejszosci 2016

 

Ostatnio zmienianypiątek, 03 czerwiec 2016 06:40
Zaloguj się, by skomentować

Wochenblatt

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej

logo dfk a

tskn

 jugend1

portal logo1

wochenblatt

mittendrin1

logohaus

ifa logo

konsulat

 

oberschlesien logo

bilingua1

Banner 468 x 60 px