Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Dostępne pliki

Brak przesłanych plików.

Joachim Makowski Dyskusja rozpoczęta przez Joachim Makowski, o środa, 22 lipiec 2015 22:39

Jak co roku w Górnikach na placu przy OSP Górniki zatrzymują się pielgrzymi Rybnickiej Pielgrzymki na Jasną Górę i jak co roku nasza parafia przygotowuje dla nich darmowy posiłek. Przygotowywać go będą między innymi nasze przedszkola: P53 w Stolarzowicach i P54 na Osiedlu oraz tradycyjnie pani Leokadia Lukosz ze Stolarzowic. Jeżeli ktoś chce ofiarować swoją pomoc może skontaktować się z tymi placówkami. W ubiegłym roku ugotowana przez personel tych przedszkoli rozeszła się w mgnieniu oka. Z uzyskanego od naszych mieszkańców wsparcia udało się zakupić pączki, które oczywiście rozeszły się jeszcze szybciej.

Wiadomo, że gotowanie zupy dla pielgrzymów w warunkach domowych na małym palniku mija się z celem. Tu chodzi o przygotowanie kilkudziesięciu litrów a te placówki i pani Lukosz mają takie możliwości. Chcesz jakoś pomóc? Skontaktuj się:

Przedszkole 53 Stolarzowice - Pl. Witkiewicza 2,
Tel. 32 2867238

Przedszkole 54 Osiedle - Bronisława Czecha 34
Tel. 32 2867212

Leokadia Lukosz
Tel. 32 2867020

 

Banner 468 x 60 px