Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Nabór zawodników do klubu LKS Tempo Stolarzowice!

  • LKS TEMPO STOLARZOWICE
  • LKS TEMPO STOLARZOWICE Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #462 przez LKS TEMPO STOLARZOWICE
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW STOLARZOWIC ORAZ OKOLIC ZAPRASZAMY DO PROPAGOWANIA SPORTU W NASZEJ DZIELNICY UCZESTNICZĄC W ZAWODACH SPORTOWYCH PRZEZ NAS ORGANIZOWANYCH ORAZ PRZEKAZUJĄC, UDOSTĘPNIAJĄC INFORMACJE DOTYCZĄCE NASZEGO KLUBU!
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE SĄ NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANE NA NASZYM PROFILU FACEBOOKOWYM ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH, RÓWNIEŻ SENIORÓW, DO AKTYWNEGO SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU W BARDZO DOBRYCH WARUNKACH POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH TRENERÓW!

W ERZE KOMPUTERYZACJI UPRAWIANIE SPORTU, A PRZEDE WSZYSTKIM PIŁKI NOŻNEJ, POMAGA W WYKSZTAŁCENIU W MŁODYCH LUDZIACH UMIEJĘTNOŚCI PRACY W ZESPOLE, WPŁYWA NA OGÓLNY ROZWÓJ SRAWNOŚCIOWY ORAZ WPAJA ZASADY SPORTOWEJ RYWALIZACJI, FAIR PLAY!

W NASZYM KLUBIE ISTNIEJE RÓWNIEŻ BARDZO PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ SEKCJA ŁUCZNICZA POD OKIEM P. MAŁGORZATY SOBIERAJ-ĆWIENCZEK (mistrzyni Europy oraz dwukrotnej uczestniczki igrzysk olimpijskich).

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM
LKS TEMPO STOLARZOWICE
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: LKS TEMPO STOLARZOWICE od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Banner 468 x 60 px