Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Odpowiedź na ostatni wpis Pana Kupidły.

  • Jerzy Rogowski
  • Jerzy Rogowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #406 przez Jerzy Rogowski
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Co prawda z pewnym opóźnieniem, niestety jestem zajęty, odpowiadam jednak na Pana zarzuty, jakobym to ja przyczynił się jako koalicjant do złego stanu infrastruktury w Bytomiu. Śmiem przypomnieć, że koalicja PO i PIS istniała, to prawda, ale zapomniał Pan, że zaledwie półtora roku i rozpadła się miedzy innymi dlatego, że mieliśmy różne zdania, co do zarządzania miejskimi finansami. Ponadto ze zwykłej arytmetyki na poziomie szkoły podstawowej wynika, że koalicjant dysponując pięcioma głosami przeciwko dwunastu głosom Platformy Obywatelskiej nie mógł się przeciwstawić jej nieraz bardzo kontrowersyjnym decyzjom.
W sprawie kubłów na śmieci myślę, że jest Pan usatysfakcjonowany, bo wszyscy je dostali. Natomiast uchwała w sprawie obniżki cen za wywóz śmieci z inicjatywy Prezydenta zostanie podjęta będzie na sesji Rady Miejskiej 16 grudnia br. Myślę, że kończy to tę jałową dyskusję.
Jerzy Rogowski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #408 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

W sprawie kubłów na śmieci myślę, że jest Pan usatysfakcjonowany, bo wszyscy je dostali.


Niestety nie wszyscy dostali komplet kubłów, a przynajmniej w Stolarzowicach przy Suchogórskiej na pewno w dalszym ciągu wszyscy mają tylko jeden. Firma wywoziła śmieci w minionym tygodniu i zostawiła tylko worki.

uchwała w sprawie obniżki cen za wywóz śmieci


To cieszy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Łukasz Kupidło
  • Łukasz Kupidło Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #410 przez Łukasz Kupidło
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

odpowiadam jednak na Pana zarzuty, jakobym to ja przyczynił się jako koalicjant do złego stanu infrastruktury w Bytomiu.

Nigdzie nie napisałem, że się Pan przyczynił do złego stanu infrastruktury w Bytomiu.

W sprawie kubłów na śmieci myślę, że jest Pan usatysfakcjonowany

Oczywiście, cieszę się i z kubłów i z uchwały.

Myślę, że kończy to tę jałową dyskusję.

Cóż, ja możliwość porozmawiania z Radnym nie traktuje jako jałową dyskusję, ale jeśli Pan wymianę zdań z mieszkańcem miasta tak traktuje to szkoda.
Ostatnia10 lata 4 miesiąc temu edycja: Łukasz Kupidło od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #411 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Cóż, ja możliwość porozmawiania z Radnym nie traktuje jako jałową dyskusję, ale jeśli Pan wymianę zdań z mieszkańcem miasta tak traktuje to szkoda.


Też uważam, że szkoda, stanowczo za mało jest w ogóle wymiany poglądów. Jakieś okazyjne kilka zdań i to wszystko.
Radni są po to "by ich gnębić" :) w końcu mamy prawo wymagać. Z drugiej strony gdyby tzw. autoaktywność Radnych w serwisie wzrosła, to było by to z korzyścią dla wszystkich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Łukasz Kupidło
  • Łukasz Kupidło Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #413 przez Łukasz Kupidło
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Dzisiaj zamontowano oświetlenie na ul. Kofty. Panie Rogowski gratuluje zmieniania Stolarzowic !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #414 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
A kubły dotarły i na Suchogórską :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Banner 468 x 60 px