Log in

Umacniamy się na fotelu lidera..!!!

Wyróżniony Umacniamy się na fotelu lidera..!!!
Dzisiejszego popołudnia na boisku w Górnikach został rozegrany kolejny mecz o mistrzostwo Klasy B pomiędzy Rodłem Górniki i Nitronem Krupski Młyn. Spotkanie wygrali gospodarze jednak w  całym meczu było gorąco..! Już w pierwszych minutach na prowadzenie pomimo wielkiego zaskoczenia … skazywani na porażkę, po pomyłce bramkarza Rodła wyszli gracze Nitronu..! Ale na odpowiedź Gospodarzy nie trzeba było długo czekać i po chwili był już remis 1-1 a kilkadziesiąt sekund później Krzysztof Nawratch podwyższył wynik na 2-1 dla Rodełka...! Po przerwie piłkarze Rodła nie ustawali, a dowodem były 2 kolejne bramki dołożone przez Michała Kocka i polującego na Hat-tricka Krzysztofa Nawratcha ..! Ale Gracze Nitrona nie poddawali się..!Dzielnie walczyli i złapali kontakt po rzucie karnym i pięknej kontrze …! Wynik 4:3 i 15 minut zmagań..! Ciekawa sytuacja..! Gracze Nitronu zaliczyli 2 wpadki przy akcjach sam na sam z bramkarzem (znakomicie zachował się Damian Żelek – bramkarz Rodła) a nawet zaliczyli poprzeczke..! Ale piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki.. Gracze Rodła odpowiadali kontr atakami ale bezskutecznie … ostatecznie 3 pkt. Zgarnęli gospodarze po wygranej 4:3 ..! Dziękujemy za doping mimo wielkiej ulewy..!