Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

2019

Serwis
Redakcja
2002

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza na spotkanie

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców Stolarzowic na spotkanie. Mieszkańcy mogą osobiście zadawać pytania Prezydentowi. ... read more..

Budżet obywatelski
Redakcja
2366

Zagłosuj na remont Tęczowej

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Bytomiu. ... read more..

Sport
Redakcja
10159

Wielkie emocje na zakończenie Wakacyjnego Turnieju

Aż 79 pasjonatów amatorskiego tenisa stołowego grało przez minionych osiem poniedziałków w Wakacyjnym Turnieju Tenisa Stołowego Stolarzowice 2019. ... read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
2508

Zapraszamy na Pielgrzymkę do Wambierzyc

We wrześniu tego roku parafia w Stolarzowicach obchodzić będzie 90 lat swojego istnienia. Z tej okazji Mniejszość Niemiecka w Stolarzowicach zaprasza w niedzielę 11 sierpnia na Pielgrzymkę Mniejszości... read more..

Budżet obywatelski
Redakcja
2298

Ponownie rusza Bytomski Budżet Obywatelski

Po kilku latach przerwy Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków ... read more..

Sport
Redakcja
2189

Grand Prix Stolarzowic - odsłona pierwsza

W poniedziałkowe popołudnie ósmego lipca do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 43 w Stolarzowicach przybyło aż trzydziestu ośmiu zawodników i trzy zawodniczki, by na ośmiu stołach rozegrać pier... read more..

Sport
Redakcja
1571

Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego w Stolarzowicach

Już w najbliższy poniedziałek 8 lipca w Szkole Podstawowej nr 43 w Stolarzowicach rozpoczyna się Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. ... read more..

Serwis
Joachim Makowski
1699

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Przedstawiamy wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w obwodach wyborczych Stolarzowice i Górniki, które odbyły się 26 maja 2019 r. ... read more..

Różne
Redakcja
1674

30 lat po wyborach

Mija 30 lat od pamiętnych wyborów wyborów kontraktowych do Parlamentu PRL. 4 czerwca 1989 roku, gremialnie opowiedzieliśmy się przeciw rządom komunistów w naszym kraju. ... read more..

Urząd Miejski
Redakcja
1868

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom odbywa się od 11 marca 2019 r. ... read more..

Serwis
Redakcja
1736

W sobotę mobilna zbiórka odpadów w naszych dzielnicach

Informujemy, że już w najbliższą sobotę 9 lutego na terenie Górnik, Stolarzowic i Osiedla odbywać się będzie mobilna zbiórka odpadów komunalnych. ... read more..

Parafia
Redakcja
2825

50. rocznica Pierwszej Komunii Świętej

26 maja 2019 roku odbędzie się w naszej parafii 50. rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta Msza święta zostanie odprawiona o godz. 11:00. ... read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
2605

Deutsche Schlager & Volksmusik – Gala

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu zaprasza na na 3 godziny dobrej zabawy! Na widzów czeka wielkie SHOW, zabawa i śpiew! ... read more..

Serwis
Redakcja
2345

Zapraszamy na Festiwal Modelarski do Hali na Skarpie

W sobotę 2 marca i niedzielę 3 marca odbędzie się XV Międzynarodowy Festiwal Modelarski w Bytomiu. ... read more..

Wyników 1 - 14 z 14
Banner 468 x 60 px