Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

July 2013

Serwis
Joachim Makowski
1934

Zagłosuj na Cztery Kolory Szczęścia

Kasia jest blisko awansu do finałowego głosowania, do którego przejdą po trzy wideoklipy, które zdobędą największą ilość głosów w danym miesiącu. ... read more..

Różne
Joachim Makowski
2363

Piknik Leśno-Łowiecki "Cietrzewisko 2013"

Po ostatnich zawodach "Mega Drwal" w Radzionkowie otrzymaliśmy zaproszenie od Firmy M&H Brol Makita Koszęcin, Autoryzowanego Dealera firmy MAKITA, na Piknik Leśno-Łowiecki "Cietrzewisko 2013" w Ko... read more..

Urząd Miejski
Joachim Makowski
1954

Odbiór śmieci – w sierpniu tak, jak w lipcu

Trwają prace nad rozstrzygnięciem przetargu na wywóz śmieci w Bytomiu. W związku z tym, że Krajowa Izba Odwoławcza nakazała wykluczyć wykonawcę, który zaoferował najkorzystniejszą dla mieszkańców ofer... read more..

Parafia
Joachim Makowski
2672

Parafialna Pielgrzymka do Piekar - Zaproszenie

W niedzielę 4 sierpnia do Piekar Śląskich wyrusza tradycyjna piesza pielgrzymka do Piekarskiego Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej Parafii Stolarzowice, Helenka, Rokitnica i D... read more..

TRSiG
Joachim Makowski
4923

Zgłoś usterkę związaną z kanalizacją

Szanowni Państwo! W związku z upływającym terminem zgłaszania reklamacji związanych z realizacją prac kanalizacyjnych na terenie naszych dzielnic prosi się Szanownych Mieszkańców Górnik i Stolarzowic ... read more..

Stolarzowice
Joachim Makowski
4258

Rocznica Wielkiej Wojny

Dzisiaj mija 99 lat od wybuchu I Wojny Światowej: 28 lipca 1914 r. Austro-Węgry wypowiedziały wojnę Serbii. Mieszkańcy Górnik i Stolarzowic również w niej uczestniczyli. W większości walczyli na fronc... read more..

Sport
Joachim Makowski
2197

Tempo poszukuje kandydatów na gospodarza obiektu

Klub Sportowy Tempo Stolarzowice poszukuje kandydatów na gospodarza obiektu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Prezesem Klubu. ... read more..

Różne
Joachim Makowski
2860

Mega Drwal w Radzionkowie - zdjęcia

Śląskie Mistrzostwa Drwali 2013 odbyły się dziś w Riding Club w Radzionkowie. Wzięło w nich udział 20 drwali nie tylko z Polski, ale także z Czech i Słowacji. Była wśród nich także jedna kob... read more..

Sport
Joachim Makowski
1986

B-Klasa terminarz rozgrywek

Został opublikowany terminarz rozgrywek bytomskiej B-Klasy w której w zbliżającym się sezonie 2013/2014 zagrają nasze zespoły. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w sobotę 10 sierpnia. ... read more..

Serwis
Joachim Makowski
2934

Marek Smyczek Najsympatyczniejszym Nauczycielem

19 lipca, tj. w w piątek w głównej siedzibie Dziennik Zachodniego w budynku Media Centrum w Sosnowcu, odbyła się uroczysta Gala podczas której wręczone zostały nagrody w pięciu różnych plebiscytach: K read more..

Serwis
Joachim Makowski
2296

Będziemy gościć pielgrzymów z Rybnika - aktualizacja

Już w czwartek 1 sierpnia przez Górniki po raz kolejny przechodzić będą Pielgrzymi zmierzający do Częstochowy w ramach 68 Pieszej Pielgrzymki Rybnickiej. ... read more..

Sport
Joachim Makowski
2202

Rodło i Tempo spadają do B-Klasy

Rodło i Tempo spadają do B-Klasy! Niestety tym razem sie nie udało, spadają trzy drużyny a wśród nich dwie nasze. ... read more..

Serwis
Joachim Makowski
3543

Statystyki serwisu

Tutaj możesz zobaczyć statystyki serwisu stolarzowice.info. Statystyki widoczne są po zalogowaniu co oznacza, że aby je obejrzeć wymagane jest posiadanie konta i zalogowanie do serwisu. ... read more..

Różne
Joachim Makowski
2137

Mega Drwal - Śląskie Mistrzostwa Drwali

21 lipca odbędą się zawody drwali traktowane również jako eliminacje do Mistrzostw Polski 2013 r. pod nazwą MEGA DRWAL – ŚLĄSKIE MISTRZOSTWA DRWALI. Organizatorem jest  Riding Club w Radzionkowie... read more..

Parafia
Joachim Makowski
2109

Wakacyjny obóz ministrantów i marianek w Koniakowie

Przez pięć dni - od 1 do 5 lipca nasi ministranci i marianki pod opieką Księdza Wikarego wypoczywali w Koniakowie, w ramach dorocznego letniego obozu. Mini rekolekcje, wypoczynek, zabawa, gory i piłka... read more..

Patronat medialny
Joachim Makowski
5136

Pałac w Miechowicach - to trzeba zobaczyć!

W Galerii na Poziomie w bytomskiej Agorze odbył sie dzisiaj wernisaż wystawy poświęconej pałacowi w Miechowicach, miejscu niezwykłym, którego świetność została zapomniana przez czas. Wystawa przy... read more..

Sport
Joachim Makowski
2515

Daria Tymann V-ce Mistrzynią Polski

W pierwszym dniu XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Daria Tymann wywalczyła srebrny medal i tytuł v-ce Mistrzyni Polski w kategorii do 70 kg. ... read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
2636

Kajakowa Przygoda z poezją Eichendorffa

Mamy dla Was świetną propozycję na wakacyjny weekend. Spływ kajakowy organizowany przez Bjdm Beuthen Bytom w ramach projektu "Kajakowa Przygoda z poezją Eichendorffa". ... read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
3059

Śladami „Beskidenverein” - obóz dla młodzieży

Co roku Towarzystwo Społeczno - Kulturalne organizuje obóz dla młodzieży. W roku bieżącym również odbędzie się obóz wędrowny w Beskidach pod nazwą < Śladami niemieckiej organizacji turystycznej "Be... read more..

DFK
DFK Stollarzowitz
3689

Festyn Mniejszości Niemieckiej na zamku w Toszku

Tradycja letnich festynów DFK Toszek sięga początku lat 90-tych ubiegłego wieku. 19 razy członkowie i sympatycy Mniejszości Niemieckiej spotykali się na Gartenfestach w gospodarstwie agroturystycznym ... read more..

Serwis
Joachim Makowski
2953

Hotspot w OSP Górniki? Wyniki głosowania

Zgłaszanie propozycji na lokalizację hot-spotów na terenie Bytomia zostało zakończone. Znane sa już ostateczne wyniki głosowania ... read more..

Muzeum Górnośląskie
Joachim Makowski
8206

Via Regia – szlak wędrówki gatunków

Otwarta dziśw Muzeum Górnośląskim w Bytomiu wystawa, jak przystało na ekspozycję opowiadającą o szlaku wędrówki gatunków, ma charakter wędrowny. Przygotowana przez Muzeum Przyrodnicze im. Senckenberga... read more..

Parafia
Joachim Makowski
2195

Mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymowali do Świetej Anny

W niedzielę 30 czerwca mężczyźni i młodzieńcy z diecezji opolskiej i gliwickiej pielgrzymowali na Górę św. Anny. Pielgrzymów z naszej parafii również nie mogło tam zabraknąć. ... read more..

Patronat medialny
Joachim Makowski
5195

Lato z Rodłem - festyn w Górnikach

W ubiegła sobotę na boisku Rodła w Górnikach odbył się sportowy festyn rodzinny pod nazwą "Lato z Rodłem". Organizatorem festynu było Piłkarskie Towarzystwo Sportowe Rodło Górniki przy współpracy z Oc... read more..

Różne
Joachim Makowski
2863

Bytom Najmilszym Miastem w Polsce

Bytom wygrał w finale Milki i zdobył tytuł Najmilszego Miasta w Polsce. Nagrodą główną dla zwycięzcy, najmilszego miasta w Polsce, jest promocja miasta w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona ... read more..

Wyników 1 - 25 z 25
Banner 468 x 60 px