Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

June 2012

Serwis
Redakcja
4237

Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców

W niedzielę mężczyźni i młodzieńcy diecezji opolskiej i gliwickiej spotkali się na Górze Świętej Anny na tradycyjnej pielgrzymce. Przedstawicieli naszej parafii nie mogło tam oczywiście zabraknąć. ... read more..

DFK
Redakcja
2746

Kreiskultur- und Sommerfest

W ubiegły piątek 22 czerwca 2012 r. odbył się 21 Letni Festyn Kulturalny Mniejszości Niemieckiej w Bytomiu: Kreiskultur- und Sommerfest in Beuthen. Odbył się w sali balowo-bankietowej przy ul. Alojzja... read more..

Serwis
Redakcja
3902

Na kołach na Annaberg - już za tydzień

Już w najbliższą sobotę i  niedzielę na Górze Świetej Anny odbędzie sie Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców. Z naszej parafii, ale nie tylko, wyruszają w niedzielę rowerzyści. Wyjazd wspólny ze sk... read more..

Parafia
Redakcja
4544

Złoty Jubileusz ks. Henryka Wieczorka

Dziś w naszym kościele parafialnym Mszę Świętą dziękczynną z okazji 50 lecia przyjęcia Sakramentu Kapłaństwa odprawił ks. Henryk Wieczorek, wikariusz w Stolarzowicach w latach 1967 - 1971. ... read more..

Parafia
Redakcja
4697

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Dziś zakończyła się Oktawa Bożego Ciała. Przez osiem ostatnich dni wokół naszego kościoła szła procesja z Najświetszym Sakramentem. Tradycyjnie w ostatnim dniu Oktawy zostały poświęcone kwiaty i zioła... read more..

Parafia
Redakcja
4704

Procesja Bożego Ciała

Tradycyjnie jak co roku drogami naszej parafii szła Procesja Bożego Ciała. Pogoda dopisała, ołtarze jak zawsze pięknie przystrojone, dzieci komunijne, maluchy sypiące kwiatki. ... read more..

Kuchnia
Redakcja
8099

Nalewka z kwiatu czarnego bzu

Trwa sezon nalewkowy. "Na tapecie" mamy teraz kwiat czarnego bzu. Jeżeli się rozejrzeć wokoło, to mamy go pod dostatkiem. Ważne jest tylko, żeby nie zrywać go z krzewów rosnących blisko ulicy. ... read more..

Różne
Redakcja
7199

Śląskie Manewry 2012

Od 1 do 3 czerwca na terenie Bytomia i Piekar Śląskich odbywały się Śląskie Manewry 2012. Główną bazą tegorocznych Manewrów było obozowisko na terenach po byłej kopalni Powstańców Ślaskich. ... read more..

OSP
Redakcja
4604

Czym skorupka za młodu...

21 kwietnia Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Stolarzowice w składzie Piotr Gruszka, Mateusz Kostyra, Katarzyna Szeląg, Jakub Maseli, Krzysztof Maseli, uczestniczyła gościnnie w Rejonowych Mistrzos... read more..

Wyników 1 - 9 z 9
Banner 468 x 60 px