B-Klasa - w sobotę ostatnia kolejka
- Napisał Joachim Makowski
- Dział: Sport
Tempo Stolarzowice rozegra w tej kolejce mecz na wyjeździe z drugą drużyną Ody Miasteczko Śl. i na pewno będzie to mecz o prymat w B-Klasie. Zwycięstwo w Miasteczku przypieczętuje pierwsze miejsce w tabeli i mistrzowski tytuł. Na potknięcie jednak czeka Orzeł Koty, który ma tylko dwa punkty mniej od lidera, a gra u siebie z Sokołem Zbrosławice i teoretycznie rzecz jasna powinien ten mecz wygrać co w przypadku porażki Tempa z Odrą dało by tej drużynie mistrzowski tytuł. Dla Tempa remis też jest korzystny bo ma lepszą różnicę zdobytych bramek i dzięki temu utrzyma się na pierwszym miejscu w tabeli.
Rodło Górniki ostatni mecz tej kolejki zagra u siebie ze Zgodą Repty. To był bardzo słaby sezon dla tej drużyny. W poprzednim meczu Rodło straciło aż osiem bramek ze Strzybnicą, ale mamy nadzieję, że spotkanie z rywalem zza miedzy zakończy się zwycięsko dla Rodła.
[ su_social_share]
Aktualizacja:
Tabela rozgrywek w sezonie 2015/2016 po 21 kolejkach:
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 21 | 51 | 16 | 3 | 2 | 69:25 |
2 | LKS ORZEŁ KOTY | 21 | 49 | 16 | 1 | 4 | 60:24 |
3 | UKS UNIA STRZYBNICA | 21 | 46 | 14 | 4 | 3 | 66:25 |
4 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 41:40 |
5 | LKS TĘCZA ZENDEK | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 38:46 |
6 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 21 | 28 | 9 | 1 | 11 | 43:44 |
7 | LKS ZGODA REPTY | 21 | 28 | 8 | 4 | 9 | 38:53 |
8 | KS SILESIA MIECHOWICE | 21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 43:40 |
9 | PTS RODŁO GÓRNIKI | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 16:38 |
10 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 21 | 20 | 5 | 5 | 11 | 29:51 |
11 | LKS ISKRA POŁOMIA | 21 | 17 | 5 | 2 | 14 | 38:66 |
12 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 21 | 15 | 4 | 3 | 14 | 18:47 |
Terminarz rozgrywek:
Kolejka 12 | |||||
1 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-04-10 | 16:00 | 0:3 |
2 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS ORZEŁ KOTY | 2016-06-08 | 17:00 | 1:4 |
3 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-04-09 | 16:00 | 1:1 |
4 | LKS ZGODA REPTY | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-04-10 | 16:00 | 6:2 |
5 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-04-09 | 16:00 | 3:0 |
6 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2016-04-09 | 16:00 | 0:1 |
Kolejka 13 | |||||
7 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-04-16 | 16:30 | 5:0 |
8 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | UKS UNIA STRZYBNICA | 2016-04-16 | 16:30 | 3:2 |
9 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS ZGODA REPTY | 2016-04-16 | 16:30 | 3:0 |
10 | LKS ISKRA POŁOMIA | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-04-17 | 13:00 | 4:0 |
11 | PTS RODŁO GÓRNIKI | KS SILESIA MIECHOWICE | 2016-04-17 | 16:30 | 1:0 |
12 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-04-16 | 16:30 | 2:1 |
Kolejka 14 | |||||
13 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS ORZEŁ KOTY | 2016-04-24 | 16:30 | 2:0 |
14 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-04-24 | 16:00 | 1:0 |
15 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-04-24 | 11:00 | 6:3 |
16 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-04-23 | 16:30 | 3:0 |
17 | LKS ZGODA REPTY | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2016-04-24 | 16:30 | 3:3 |
18 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | UKS UNIA STRZYBNICA | 2016-04-23 | 16:30 | 1:3 |
Kolejka 15 | |||||
19 | UKS UNIA STRZYBNICA | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-04-30 | 16:30 | 4:0 |
20 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS ZGODA REPTY | 2016-04-30 | 16:30 | 5:2 |
21 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-04-30 | 16:30 | 6:1 |
22 | LKS TĘCZA ZENDEK | KS SILESIA MIECHOWICE | 2016-04-30 | 16:30 | 2:0 |
23 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-05-01 | 11:00 | 3:1 |
24 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS ORZEŁ KOTY | 2016-05-01 | 16:30 | 0:3 |
Kolejka 16 | |||||
25 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-05-08 | 17:00 | 2:2 |
26 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-05-07 | 17:00 | 2:1 |
27 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-05-07 | 16:00 | 0:2 |
28 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2016-05-08 | 11:00 | 3:4 |
29 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-05-07 | 17:00 | 5:1 |
30 | LKS ZGODA REPTY | UKS UNIA STRZYBNICA | 2016-05-08 | 17:00 | 1:7 |
Kolejka 17 | |||||
31 | LKS ZGODA REPTY | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-05-15 | 17:00 | 3:2 |
32 | UKS UNIA STRZYBNICA | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-05-14 | 17:00 | 2:2 |
33 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | KS SILESIA MIECHOWICE | 2016-05-14 | 17:00 | 0:2 |
34 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-05-14 | 17:00 | 3:0 |
35 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS ORZEŁ KOTY | 2016-05-14 | 17:00 | 3:0 |
36 | LKS ISKRA POŁOMIA | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-05-15 | 11:00 | 2:0 |
Kolejka 18 | |||||
37 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-05-22 | 17:00 | 5:1 |
38 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-05-22 | 17:00 | 1:2 |
39 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2016-05-21 | 17:00 | 1:0 |
40 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-05-21 | 17:00 | 1:2 |
41 | KS SILESIA MIECHOWICE | UKS UNIA STRZYBNICA | 2016-05-22 | 11:00 | 1:4 |
42 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ZGODA REPTY | 2016-05-21 | 17:00 | 2:1 |
Kolejka 19 | |||||
43 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-05-28 | 17:00 | 2:4 |
44 | LKS ZGODA REPTY | KS SILESIA MIECHOWICE | 2016-05-29 | 17:00 | 3:1 |
45 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-05-28 | 16:00 | 0:0 |
46 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS ORZEŁ KOTY | 2016-05-28 | 17:00 | 0:5 |
47 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-05-28 | 17:00 | 4:0 |
48 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-05-28 | 16:00 | 3:2 |
Kolejka 20 | |||||
49 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-06-05 | 17:00 | 3:0 |
50 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2016-06-05 | 11:00 | 3:4 |
51 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-06-05 | 17:00 | 2:4 |
52 | LKS ORZEŁ KOTY | UKS UNIA STRZYBNICA | 2016-06-04 | 17:00 | 2:2 |
53 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ZGODA REPTY | 2016-06-04 | 17:00 | 0:0 |
54 | KS SILESIA MIECHOWICE | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-06-05 | 11:00 | 2:0 |
Kolejka 21 | |||||
55 | KS SILESIA MIECHOWICE | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2016-06-11 | 17:00 | 3:4 |
56 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2016-06-12 | 15:00 | 1:0 |
57 | LKS ZGODA REPTY | LKS ORZEŁ KOTY | 2016-06-11 | 17:00 | 2:10 |
58 | UKS UNIA STRZYBNICA | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2016-06-11 | 17:00 | 8:0 |
59 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS ISKRA POŁOMIA | 2016-06-11 | 17:00 | 1:1 |
60 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2016-06-11 | 17:00 | 3:1 |
Kolejka 22 | |||||
61 | HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2016-06-18 | 17:00 | -:- |
62 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2016-06-18 | 17:00 | -:- |
63 | LKS ISKRA POŁOMIA | UKS UNIA STRZYBNICA | 2016-06-18 | 17:00 | -:- |
64 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS ZGODA REPTY | 2016-06-18 | 17:00 | -:- |
65 | LKS ORZEŁ KOTY | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2016-06-18 | 17:00 | -:- |
66 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | KS SILESIA MIECHOWICE | 2016-06-18 | 17:00 | -:- |