Do Górnik i Stolarzowic wracają Wielkie Derby
- Napisał Joachim Makowski
- Dział: Sport
Po sezonie 2013/2014 Rodło awansowało do Klasy A zaś Tempo sezon 2014/2015 spędziło w B Klasie. Dla Rodła był to chyba najsłabszy sezon w historii i drużyna wraca do B Klasy, ale odmienionej w stosunku do ubiegłego sezonu, bowiem rozgrywki toczyć się będą tylko w jednej grupie. Tempo nie dało rady awansować więc oba zespoły rozpoczną walkę o awans do A Klasy już w weekend 15/16 sierpnia.
Na początek w sobotę 15 sierpnia o godz. 17:00 Tempo na własnym boisku zmierzy się z Orłem Bobrowniki Będzińskie a w niedzielę 16 września Rodło również na własnym boisku podejmować będzie UKS Sokół Zbrosławice. Na Wielkie Derby musimy poczekać do 4 października kiedy to w Górnikach Rodło gościć będzie drużynę Tempa Stolarzowice. Spotkanie rozpocznie się o 15:30 i choć do meczu zostało sporo czasu już dziś zapraszamy na to emocjonujące spotkanie. Cała tabela rozgrywek Klasy B w sezonie 2015/2016 (zagra 11 zespołów) przedstawia się następująco:
Kolejka 1 | |||||
1 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
2 | LKS ORZEŁ KOTY | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-08-15 | 17:00 | 0:0 |
3 | PTS RODŁO GÓRNIKI | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-08-16 | 17:00 | 0:0 |
4 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ZGODA REPTY | 2015-08-16 | 11:00 | 0:0 |
5 | LKS TĘCZA ZENDEK | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-08-15 | 17:00 | 0:0 |
6 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-08-15 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 2 | |||||
7 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
8 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-08-22 | 17:00 | 0:0 |
9 | LKS ZGODA REPTY | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-08-23 | 17:00 | 0:0 |
10 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-08-22 | 17:00 | 0:0 |
11 | KS SILESIA MIECHOWICE | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-08-23 | 11:00 | 0:0 |
12 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-08-22 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 3 | |||||
13 | LKS ORZEŁ KOTY | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
14 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-08-30 | 17:00 | 0:0 |
15 | LKS ISKRA POŁOMIA | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-08-30 | 11:00 | 0:0 |
16 | LKS TĘCZA ZENDEK | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-08-29 | 17:00 | 0:0 |
17 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ZGODA REPTY | 2015-08-29 | 17:00 | 0:0 |
18 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-08-29 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 4 | |||||
19 | UKS UNIA STRZYBNICA | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
20 | LKS ZGODA REPTY | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-09-06 | 17:00 | 0:0 |
21 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-09-05 | 17:00 | 0:0 |
22 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-09-06 | 11:00 | 0:0 |
23 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-09-05 | 17:00 | 0:0 |
24 | LKS ORZEŁ KOTY | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-09-05 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 5 | |||||
25 | PTS RODŁO GÓRNIKI | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
26 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-09-13 | 11:00 | 0:0 |
27 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
28 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
29 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
30 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ZGODA REPTY | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
Kolejka 6 | |||||
31 | LKS ZGODA REPTY | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
32 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-09-19 | 16:30 | 0:0 |
33 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-09-20 | 11:00 | 0:0 |
34 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-09-19 | 16:30 | 0:0 |
35 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-09-19 | 16:30 | 0:0 |
36 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-09-20 | 16:30 | 0:0 |
Kolejka 7 | |||||
37 | LKS ISKRA POŁOMIA | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
38 | LKS TĘCZA ZENDEK | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
39 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
40 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
41 | UKS UNIA STRZYBNICA | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
42 | LKS ZGODA REPTY | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-09-27 | 16:00 | 0:0 |
Kolejka 8 | |||||
43 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
44 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS ZGODA REPTY | 2015-10-04 | 11:00 | 0:0 |
45 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-10-03 | 15:30 | 0:0 |
46 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-10-03 | 15:30 | 0:0 |
47 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-10-04 | 15:30 | 0:0 |
48 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-10-04 | 11:00 | 0:0 |
Kolejka 9 | |||||
49 | LKS TĘCZA ZENDEK | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
50 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
51 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
52 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
53 | LKS ZGODA REPTY | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-10-11 | 15:00 | 0:0 |
54 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
Kolejka 10 | |||||
55 | KS SILESIA MIECHOWICE | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
56 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-10-17 | 15:00 | 0:0 |
57 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS ZGODA REPTY | 2015-10-17 | 15:00 | 0:0 |
58 | PTS RODŁO GÓRNIKI | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-10-18 | 15:00 | 0:0 |
59 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-10-18 | 11:00 | 0:0 |
60 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-10-17 | 15:00 | 0:0 |
Kolejka 11 | |||||
61 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
62 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-10-24 | 14:30 | 0:0 |
63 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-10-24 | 14:30 | 0:0 |
64 | LKS ZGODA REPTY | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-10-25 | 14:30 | 0:0 |
65 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-10-24 | 14:30 | 0:0 |
66 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-10-25 | 11:00 | 0:0 |
Kolejka 1 | |||||
1 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
2 | LKS ORZEŁ KOTY | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-08-15 | 17:00 | 0:0 |
3 | PTS RODŁO GÓRNIKI | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-08-16 | 17:00 | 0:0 |
4 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ZGODA REPTY | 2015-08-16 | 11:00 | 0:0 |
5 | LKS TĘCZA ZENDEK | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-08-15 | 17:00 | 0:0 |
6 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-08-15 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 2 | |||||
7 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
8 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-08-22 | 17:00 | 0:0 |
9 | LKS ZGODA REPTY | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-08-23 | 17:00 | 0:0 |
10 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-08-22 | 17:00 | 0:0 |
11 | KS SILESIA MIECHOWICE | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-08-23 | 11:00 | 0:0 |
12 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-08-22 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 3 | |||||
13 | LKS ORZEŁ KOTY | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
14 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-08-30 | 17:00 | 0:0 |
15 | LKS ISKRA POŁOMIA | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-08-30 | 11:00 | 0:0 |
16 | LKS TĘCZA ZENDEK | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-08-29 | 17:00 | 0:0 |
17 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ZGODA REPTY | 2015-08-29 | 17:00 | 0:0 |
18 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-08-29 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 4 | |||||
19 | UKS UNIA STRZYBNICA | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
20 | LKS ZGODA REPTY | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-09-06 | 17:00 | 0:0 |
21 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-09-05 | 17:00 | 0:0 |
22 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-09-06 | 11:00 | 0:0 |
23 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-09-05 | 17:00 | 0:0 |
24 | LKS ORZEŁ KOTY | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-09-05 | 17:00 | 0:0 |
Kolejka 5 | |||||
25 | PTS RODŁO GÓRNIKI | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
26 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-09-13 | 11:00 | 0:0 |
27 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
28 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
29 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
30 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ZGODA REPTY | 2015-09-12 | 16:30 | 0:0 |
Kolejka 6 | |||||
31 | LKS ZGODA REPTY | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
32 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-09-19 | 16:30 | 0:0 |
33 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-09-20 | 11:00 | 0:0 |
34 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-09-19 | 16:30 | 0:0 |
35 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-09-19 | 16:30 | 0:0 |
36 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-09-20 | 16:30 | 0:0 |
Kolejka 7 | |||||
37 | LKS ISKRA POŁOMIA | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
38 | LKS TĘCZA ZENDEK | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
39 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
40 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
41 | UKS UNIA STRZYBNICA | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-09-26 | 16:00 | 0:0 |
42 | LKS ZGODA REPTY | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-09-27 | 16:00 | 0:0 |
Kolejka 8 | |||||
43 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
44 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS ZGODA REPTY | 2015-10-04 | 11:00 | 0:0 |
45 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-10-03 | 15:30 | 0:0 |
46 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-10-03 | 15:30 | 0:0 |
47 | PTS RODŁO GÓRNIKI | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-10-04 | 15:30 | 0:0 |
48 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-10-04 | 11:00 | 0:0 |
Kolejka 9 | |||||
49 | LKS TĘCZA ZENDEK | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
50 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
51 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
52 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
53 | LKS ZGODA REPTY | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-10-11 | 15:00 | 0:0 |
54 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | KS SILESIA MIECHOWICE | 2015-10-10 | 15:00 | 0:0 |
Kolejka 10 | |||||
55 | KS SILESIA MIECHOWICE | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
56 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2015-10-17 | 15:00 | 0:0 |
57 | LKS ORZEŁ KOTY | LKS ZGODA REPTY | 2015-10-17 | 15:00 | 0:0 |
58 | PTS RODŁO GÓRNIKI | UKS UNIA STRZYBNICA | 2015-10-18 | 15:00 | 0:0 |
59 | LKS ISKRA POŁOMIA | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2015-10-18 | 11:00 | 0:0 |
60 | LKS TĘCZA ZENDEK | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2015-10-17 | 15:00 | 0:0 |
Kolejka 11 | |||||
61 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | pauzuje w kolejce | 0000-00-00 | 00:00 | 0:0 |
62 | LKS ORZEŁ BOBROWNIKI | LKS TĘCZA ZENDEK | 2015-10-24 | 14:30 | 0:0 |
63 | UKS UNIA STRZYBNICA | LKS ISKRA POŁOMIA | 2015-10-24 | 14:30 | 0:0 |
64 | LKS ZGODA REPTY | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2015-10-25 | 14:30 | 0:0 |
65 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | LKS ORZEŁ KOTY | 2015-10-24 | 14:30 | 0:0 |
66 | KS SILESIA MIECHOWICE | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2015-10-25 | 11:00 | 0:0 |
1 komentarz
- Antoni Markowski środa, 05 sierpień 2015 23:33 Link do komentarza
Czy będziemy mogli liczyć na relacje z meczów Tempa i Rodła?