Log in

Kolejny sukces Darii Tymann

W sobotę 27 kwietnia w Suchym Lesie k. Poznania odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych. Na pięciu matach rywalizowało ponad 500 zawodników i zawodniczek.

Daria Tymann (Czarni Bytom) w kategorii +70 wywalczyła brązowy medal. W półfinale uległa Kalmili Pasternak z MKS Juvenia Wrocław, ale w walce o trzecie miejsce pokonała Karolinę Haberka z UKS Judo Wolbrom.

Woźniak Oliwia -70 kg

W klasyfikacji medalowej dziewczyny zajęły 3 miejsce, w punktowej drugie, ale w medalowej łącznej "Czarni" pozostali na pozycji lidera.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

Ostatnio zmienianyniedziela, 27 kwiecień 2014 23:25