Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Log in

Czego oczekujesz od serwisu stolarzowice.info ?

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #567 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Pytanie kieruję zarówno do zarejestrowanych jak i nie zarejestrowanych użytkowników: czego oczekujesz od serwisu stolarzowice.info ?
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: Joachim Makowski od. Powód: ankieta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 6 miesiąc temu #571 przez Gość
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Bardzo dobry serwis, prowadzony wysokim poziomie, jak dla mnie więcej artykułów historycznych :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Adam Bryniczka
  • Adam Bryniczka Avatar
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #573 przez Adam Bryniczka
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Serwis stolarzowice info jest bardzo dobry. Wiele osób po zawieszeniu go było zagubionych i nie mogło uwierzyć że go już nie będzie. Można tu wszystko znaleźć wszystko co potrzebne. Od ważnych informacji z naszej dzielnicy po ciekawe artykuły. Info musi być i koniec!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): roza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #578 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Na razie oprócz tego, że serwis "musi być" i "więcej artykułów historycznych" nic się nie dowiedziałem. Szczerze mówiąc interesuje mnie opinia tych wielu osób, które po zawieszeniu serwisu były zagubione ;) odezwą się tutaj?
Nie wiem jak ma się do tego zainteresowania statystyka oglądalności wysłanych przeze mnie dwóch ostatnich newsletterów:
  • 26 września - otwarło go 84 użytkowników (18%), a z tej liczby kliknęło w link wewnątrz newslettera 33
  • Czego oczekujesz - otwarło go 62 użytkowników (14%), a z tej liczby kliknęło na link do wątku na forum siedmiu (7)!
Nie wiem jak interpretować takie dane. Kogo tak naprawdę interesuje to co jest w serwisie i czy warto dla garstki zainteresowanych prowadzić tak rozbudowaną stronę.

A może pytanie powinno brzmieć inaczej?
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: Joachim Makowski od.
Za tę wiadomość podziękował(a): roza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 6 miesiąc temu #580 przez Gość
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Dobrze by było gdyby serwis był prowadzony nadal. W serwisie znajduje się dożo informacji bieżących. Uważam, że serwis powinien być prowadzony nawet dla pojedynczego czytelnika. Brak serwisu łączy się z brakiem informacji o aktualnej sytuacji w dzielnicach Stolarzowie oraz Górniki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #581 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
- kto ma zamieszczać informacje?
- gdzie zamieszczać informacje?
- jakie zamieszczać informacje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #583 przez Jacek Diaków
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Witam.

Moim zdaniem najważniejsze w Serwisie stolarzowickim jest kontakt w oparciu o forum pomiędzy mieszkańcami którzy mają coś do powiedzenia i chcą się wypowiadać. Tak działa demokracja. Równie ważna jest skuteczna i szybka informacja na temat bieżących tematów dotyczących Stolarzowic i Górników taka aby mieszkańcy których interesuje to co dzieje się w ich "ogródku" nie zaskakiwało co odbierze prawo do wypowiedzi w stylu "bo oin zrobili, a mnie się nikt nie pytał". Co do ogromu pracy który jest z tym związany proponuję aby zaangażować jeszcze kilka osób z których każda miałaby jakiś zakres do obróbki. Ale myślę, że to trzeba by omówić osobno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Joachim Makowski
  • Joachim Makowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #584 przez Joachim Makowski
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Witam.

najważniejsze w Serwisie stolarzowickim jest kontakt w oparciu o forum pomiędzy mieszkańcami którzy mają coś do powiedzenia i chcą się wypowiadać


W grudniu tego roku minie 5 lat od powstania serwisu. Proszę spojrzeć na statystyki
Patrząc na ilość założonych tematów można by sądzić, że nie ma sensu utrzymywać forum skoro przez tak długi okres czasu mieszkańcy mieli najwięcej do powiedzenia w kwestii Domu Nadziei i to jeszcze w niezbyt przyjemnej atmosferze, a innych problemów w zasadzie nie ma mimo, że kto interesuje się życiem społecznym wie o nich wiele. Kto ma zatem te wątki zakładać? Administrator dla polepszenia statystyk? A pozostali użytkownicy będą tylko biernymi obserwatorami tego życia, żeby przez przypadek ktoś na wsi nie wytykał ich palcem za to, że odważyli się zabrać głos w dyskusji?
Za tę wiadomość podziękował(a): bobiczek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #591 przez Jacek Diaków
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Fakt, że rozgorzała dyskusja świadczy o tym, że to działa. Co do "nieodpowiedzialnych" wypowiedzi powiem o sobie. Od 1991 roku pracuję w usługach i spotykam się na codzień z różnymi ludźmi, pełny przekrój społeczeństwa. Co jakiś czas zdarza się klient nastawiony do świata w sposób kierowany zasadą "świat jest zły i chce mnie zniszczyć, a ja jako ostatni sprawiedliwy zniszczę wszystkich na mojej drodze zanim oni zniszczą mnie". Jednak taki ktoś to jeden na stu, reszta to porządni ludzie. Potraktujmy tego jednego jak jesienny śnieg z deszczem - przejdzie i nikt nie będzie o nim pamiętał.
Co do tego kto powinien zakładać fora uważam, że ci którzy wprowadzają w życie nowy temat dotyczący mieszkańców Stolarzowic i Górnik. Chodzi o to aby nikt nie mógł powiedzieć, że w jego okolicy zdażyło się coś na co mógł mieć wpływ, a on o tym nie wiedział. W drugą stronę jeżeli ukaże się temat "robimy Coś", a ktoś się nie wypowie to po fakcie gdy stwierdzi, że mu się niepodoba odpowiedź będzie prosta - nie było cię, nie zabrałeś głosu, nie wolno ci narzekać.
Zwróciłbym się tu np do naszych radnych aby obficie informowali społeczeństwo o tym co dzieje się w sprawach jego dotyczących, ułatwiłoby to radnym bycie pełnym reprezentantem wyborców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #595 przez bobiczek
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW


W grudniu tego roku minie 5 lat od powstania serwisu. Proszę spojrzeć na statystyki
Patrząc na ilość założonych tematów można by sądzić, że nie ma sensu utrzymywać forum


Trzeba brać pod uwagę także tylko czytających forum.
Nie każdy ma ochotę zabierać głos w toczących się dyskusjach, ale jestem pewien że forumowa większość ma wiele satysfakcji czytając podawane w serwisie wiadomości, informacje oraz fotorelacje.
Ja osobiście cieszę się że serwis powrócił :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Banner 468 x 60 px